הרשמה לסדרת סיפורי וסרטוני סינטרה. בחנם.

(להזמנת כרטיסים למופע, להקליק כאן).

פרנק סינטרה ממשיך להפתיע ולתת השראה!

לכבוד הזמר האגדי וחבר הטוב של עם ישראל, הכננו משהו מיוחד בשבילכם - במתנה! סדרת סיפורי וסרטוני סינטרה יגיע בארבע מדורים, כל אחד מיוחד, מהנה ומרגש. המצגות תגלה לך סינטרה שלא דמיינתם. סיפורים וסרטונים שיביאו לכם חיוך ושירה. תנו לסינטרה להמשיך ולבדר אתכם! הרשמו לסדרה בצד ימין של הדף. זה בחינם..

גם ניתן להתקשר ל0774506012 ונשמח לעזור בכל דרך שנוכל.

Free Sinatra Videosלהכנס עם פרנק סינטרה לאולפן הקלטות זו הרפתקה מרגשת. ביום שפרנק היה אמור להקליט אחד משיריו המרגשים, היו כמה בעיות טכניות לפתור בתחילת הסשיון.

רוצים לחוות סשיון הקלטה אמיתית עם פרנק סינטרה? אז הרשמו לסדרת סיפורי וסרטוני סינטרה. הביקור באולפן ההקלטות יגיע עם המדור הראשון, וזה מרגש מאד!

Frank and Sammy Davis JRפרנק יכל לכלול בהישגותיו את ההצלחה של סמי דיוויס ג'וניור. פרנק ראה את הזמר הצעיר בהופעה בשכונת הרלם, והזמין את סמי לראות גם אותו בהופעה.

סמי לא הגיע.

פרנק חזר להרלם וכעס על הזמר. "אני כבר ראיתי אותך פעמיים, ואתה אפילו פעם אחת לא הגעת!"

מה שהשיב סמי לפרנק גרם לתגובה מדהימה מסינטרה.

לשמוע את הסיפור, וליהנות מהסרטונים הכי משעשעים שתראו, יש להרשם לסדרת סיפורי וסרטוני סונטרה.. הסיפור הזה, ועוד הפתעות יגיע אליך במדור השני.

Frank and Gene Kellyבשנות ה40, פרנק וג'ין קלי האגדי שרו ורקדו יחד בכמה סרטים אהובים. כן, פרנק סינטרה היה רקדן מצויין!

ב1973, שניהם התאחדו שוב להזכר בחוויות שלהם בעבר.

מה שקרה אחר כך הוא פשוט קסם.

לראות מה זה היה, וליהנות מדואטות עם עוד מישהי מיוחדת, יש להרשם לסדרת סיפורי וסרטוני סונטרה.. הסירטונים האלו ועוד סיפרים יגיעו במדור השלישי.

Frank with President Reaganכשפרנק היה בן 78, הוא היה באמצע הופעה כשמשהו מפחיד קרה. פרנק איבד את הריכוז ושכח את ההמשך של השיר. הוא פתאום נראה זקן ונבוך ומבולבל.

מה שקרה אחר כך יהיה אחד הסיפורים הכי מרגשים שתשמעו על הזמר, ועל איש אנונימי בקהל שעשה מעשה נפלא ויפה באותו רגע..

לשמוע את הסיפור המדהים הזה, ועוד קטעים משנותיו האחרונות של חייו, יש להרשם לסדרת סיפורי וסרטוני סונטרה. כל זה במדור הרביעי של הסידרה. תהנו מאד מאד ותשמחו שהזמנתם את הסידרה!

© 2017 Israel Musicals. All Rights Reserved | Design by W3layouts