הרשמה לסדרת סיפורי וסרטוני סינטרה. בחנם.

(Click here for Show Tickets)

Frankly SINATRA. אם אתם אוהבים סיפור מרתק, יותר מ20 שירים קלאסיים בביצוע טנור בסגנון ברודוויי בליווי להקה חיה, ובנוסף בהקרנת תמונות, תרגום לעברית וסרטונים מדהימים, אז בוודאי תהנו מהמופע פרנקלי סינטרה. מאות כבר עשו את זה.

הסיפור * האומנים * המוסיקה והשירים * המצגת והסרטונים * תגובות קהל


הסיפור המרתק של סינטרה

כמו במחזמר שלם, יש כאן סיפור דרמטי של האיש והאגדה, פרנק סינטרה. תשבו על קצה המושב כשתשמעו כמה וכמה הפתעות על הזמר הגדול והצבעוני הזה..
להקיש כאן להמשך קריאה...

האומנים

ישראל לוטניק הוא זמר מרגש עם קול של ברודוויי. הוא הופיע בהרבה מחזות זמר,וברדיו וטלוויזיה בישראל ובארצות הברית. .
חיים טוקצ'ינסקי הוא פסנתרן ומנצח עטור פרסים. הוא משמש כמנהל מוסיקלי של ישראל מיוזוקלס ועוד קבוצות.

להקיש כאן להמשך קריאה...

המוסיקה והשירים

פרנק לא כתב אף שיר, אבל בצורת הביצוע המיוחד שלו, יש לו קרדיט בכל שיר שהוא שר. בהופעה, יבוצעו למעלה מ20 שירים גדולים ואהובים. הערב מתחיל בשיר "All Or Nothing At All." רוצה לדעת למה?."
להקיש כאן להמשיך לתשובה ...

המצגת והסרטונים

לאורך הקונצרט יוקרנו שקופיות עם תקציר התכנית העברית, תמונות מהתקופה וחמש סרטונים היסטוריים שעוזרים להביא את סינטרה לחיים. .
להקיש כאן להמשך קריאה...

Frank Sinatra at the Paramountהסיפור

פרנקלי סינטרה עוקב אחרי ילדותו של סינטרה בניו ג'רסי, הפריצות דרך שלו בשנותה40, גדולתו בשנות ה50 וה60 עד סוף ימיו בשנות ה90. הנושאים במופע הם:

 • תכונות אישיות של פרנק שעיצבו לו את החיים והקריירה
 • איך הוא פרץ לצמרת הזמרים
 • איך הוא הצליח לזכות בכתר של מלך הזמרים
 • קשריו עם המפיה שאולי היו ואולי לא
 • הסיפור שלו עם הנשיא קנדי
 • הנשים בחייו: נשותיו ומאהבותיו
 • קריסת הקריירה שלו וההתאוששות בשנות ה50
 • פרס האוסקר שלו ולהיטיו הגדולים
 • יציאתו לפנסיה ב1971
 • פרנק, עם ישראל ומדינת ישראלכמה מדינות ערב החרימו את פרנק סינטרה. למה? בגלל שהוא אהב את ישראל יותר מדי. במופע, תשמעו סיפורים מרגשים על אהבתו ליהודים. יהיו הפתעות, ללא ספק. במיוחד, הסיפור הדרמטי על איך פרנק עזר לצה"ל לקבל הרבה נשק בחודשים הקריטיים של 1948 יסופר.

זהו קונצרט עם סיפור כמו מחזמר. כל האלמנטים יחיו את פרנק בעיניכם בממשות שלו דמיינתם!

חזור לראש העמוד   רכישת כרטיסים


Sinatra with Israeli Childrenהמצגת

הקונצרט מלווה במצגת מוקרנת שכוללת תמונות של כל הדמויות בסיפורו. ומכיון שהמופע באנגלית, גם יוקרן תרגום הדברים לעברית כדי שאף אחד לא ילך לאיבוד.

והכי מרשים, ישנן חמש סרטונים היסטוריים שבאמת יביאו את פרנק קרוב אלינו. הם כוללים הסרט הקצר "הבית שאני גר בו," ודוקומנטרי על ביקורו בארץ לכבוד יום העצמאות ה14 של המדינה. חלק מהסרטונים יצחיקו, חלק ירגשו, וכולם יעזרו לכם להכיר את פרנק סינטרה כאדם חי ונושם.

אבל לא צריכים להמתין לקונצרט להתחיל את חוויית סנטרה! אנחנו שמחים לתת לכם את סדרת המיילים, סיפורי וסרטוני סינטרה. וזה בחינם, לכבוד המופעים. בארבעה מדורים, תיכנסו עם פרנק לאולפן ההקלטות, תראו אותו עם חברים ואומנים כמו ג'ין קלי, אלה פיצג'רלד, ליזה מינלי ודון ריקלס. תראו את הסיפור של חטיפת בנו ב1963. במדור האחרון תשמעו סיפור מרגש במיוחד על רגע קריטי באמצע הופעה כשפרנק היה בן 78. להרשמה יש להקליק כאן. תהנו!

חזור לראש העמוד   רכישת כרטיסים

Sinatra in Studioהמוסיקה

פרנק סינטרה לא כתב אף שיר. אבל, בסגנון הביצוע המקורי שלו, עם אהבתו לשנות מילים פה ושם, אפשר להגיד שהוא השתתף בכתיבת כל שיר שהוא ביצע. ישראל לוטניק, זמר הטנור במופע, אינו מחקה את סינטרה! מה שהוא כן עושה זה להביא המון מהאנרגיה של סינטרה, הכיף שלו במוסיקה, אל הבמה כשהוא ישיר את שירי סינטרה הידועים.

המופע מתחיל עם השיר "או הכל או ולא כלום." זה היה הלהיט הראשון שלו במצעדי הלהיטים, ולפני כן, זה היה הכישלון הראשון שלו. במופע תלמדו איך פרנק עשה את המהפכה הזאת. כל פעם שהיה שר את השיר הזה, פרנק היה מזכיר לקהל ש"הכל התחיל עם השיר הזה."

יש למעלה מ20 שירים בקונצרט, ולמרות שרובם כל כך ידועים ואהובים, ישראל מוצא את הדרך לחדש כל שיר ושיר לתת לקהל חווייה מוסיקלית מרעננת. הנה חלק מהשירים שתשמעו:

 • I've Got the World on a String
 • Strangers in the Night
 • Fly Me to the Moon
 • That's Life
 • Night and Day
 • High Hopes
 • New York, New York
 • My Way

חזור לראש העמוד   רכישת כרטיסים


תגובות קהלישראל לוטניק במופע פרנקלי סינטרה

כל כך הרבה אנשים שראו את המופעים של דצמבר כתבו להביע את דעתם על החוויה.

"המופע היה מאד מהנה. זה היה נפלא לשמוע את השירים של סינטרה שאהבתי. וגם למדתי הרבה דברים חדשים עליו. אני אמליץ לאחרים שיבואו." לינדה מירושלים

"התרגשנו מאד במופע סינטרה! מה שהיה מוצלח מאד היה השילוב בין סיפורו למוסיקה שלו"
אהרון מרחובות

"קבל אתברכותינו על המופע, ממש אהבנו! הדבר שהכי הרשים אותנו היה הסיפורשל קשריו עם עולם היהודי ומדינת ישראל. זה ריגש אותנו עד כמה זה היה חשוב לו. הלהקה היתה טובה - שמחנו לראות נגנים צעירים מתחברים למוסיקה הזאת. הבאת את סינטרה לחיים מול עינינו."
שושנה מרעננה

הקישו כאן לראות תגובות נוספות באנגלתי ככתבם.

חזור לראש העמוד   רכישת כרטיסים

האומנים

Yisrael Lutnick performerישראל לוטניק הנו זמר טנור בסגנון ברודוויי. הוא הופיע בטלוויזיה וברדיו, גם בישראל וגם בארה"ב. הכשרתו בבתי ספר של ברודוויי, ומורתו המובהקת היא קימברלי וואן, מפיקה ושחקנית ומאמנת ידועה בזירת התיאטרון של ניו נורק. בנוסף, ישראל הוא מלחין וסופר. ב2007, הוא יסד קבוצת התיאטרון ישראל מיוזיקלס, בהפקתו המחזמר המקורי הראשון שלו.

על הבמות הוא שיחק הרבה תפקידים, כמו דון קישוט באיש לה מנצ'ה, ג'ון אדמס ב1775, גאס חתול התיאטרון מקאטס, וחואן פרון באוויטה. המופעי יחיד שלו כוללים הרבי המזמר מברודוויי, פרנקלי סינטרה, ורוזנבלאט וגרשווין.

חיים טוקצ'ינסקי, פסנתרן ומנצח, הנו פסנתרן זוכה בפרסים. הוא ניהל מוסיקלית כמה מחזות זמר, כולל צלילה המוסיקה, המפיקים, סוסיקל, לשיר בגשם ופיטר פאן. בפרנקלי סינטרה, חיים מנצח על הרכב של חמישה נגנים.

לטעום מהמופע, צפו בסרטון הבא.

חזור לראש העמוד   רכישת כרטיסים

© 2017 Israel Musicals. All Rights Reserved | Design by W3layouts